Kontakt oss

Bemanning, crewing, kantine, renhold, salg og marked:

Drift / Vakttelefon 924 80 808
drift@multimarine.no


Per Magnus Røeggen
Markeds- og Driftsdirektør
per.magnus.roeggen@multimarine.no
Mobil: 480 18 808

Evald Karstein Eliassen
Salgs overflatebehandling 
evald.karstein.eliassen@multimarine.no 

Mobil: 906 20 801

Jan Arild Nasvik
Driftskoordinator
jan.arild.nasvik@multimarine.no

Mobil: 995 30 808

Jim Martinsen

Driftskoordinator

jim.martinsen@multimarine.no

Mobil: 
958 21 392

Morten Lie
Driftsleder overflate
morten.lie@multimarine.no

Mobil: 905 89 117

Helge Tony Bolli

Produksjonsleder overflatebehandling

helge.tony.bolli@multimarine.no

Mobil: 900 99 464


Kantine

kantine@multimarine.no

Mobil: 916 50 808 / 916 78 808


Ledelse og Økonomi:

Tommy Vebenstad
Daglig leder
tommy.vebenstad@multimarine.no

Mobil: 920 31 035

Administrasjon HMS/KS:

Lillian Gustad Veiset

Administrasjon HMS/KS

lillian.gustad.veiset@multimarine.no

Mobil: 
905 83 203


Her finner du oss

Multi Marine AS
Baseveien 15
6531 Averøy