Ønsker du å motta et tilbud på våre tjenester?

Kontakt oss gjerne for en uforpliktende prat

Tommy Vebenstad

Daglig leder

    920 31 035
   tommy.vebenstad@multimarine.no

Per Magnus Røeggen

Markeds- og Driftsdirektør

    480 18 808
   per.magnus.roeggen@multimarine.no

Morten Lie

Driftsleder overflate

    905 89 117
   morten.lie@multimarine.no

Paul Erling Stormo

Regnskapsfører

    958 12 340
   paul.erling.stormo@multimarine.no

Lillian Gustad Veiset

Administrasjon HMS/KS

    905 83 203
   lillian.gustad.veiset@multimarine.no

Helge Tony Bolli

Produksjonsleder overflatebehandling

    900 99 464
   helge.tony.bolli@multimarine.no

Kantine

Kundesenter: Jim, Åke og Arne

Hovednummer Vakttelefon     924 80 808
   drift@multimarine.no

Jim Martinsen

    958 21 392
   jim.martinsen@multimarine.no

Åke Karlsen

    917 83 068
   aake.karlsen@multimarine.no

Arne Bjerkås

    907 63 808
   arne.bjerkas@multimarine.no

Multi Marine AS

Baseveien 15, 6531 Averøy

   924 80 808